top of page

צמיחה אישית דרך כאבים וחרדות 🌟


שנים של התמודדות עם החרדות שבי, הביאו אותי להיות מורת דרך. עברתי אינספור מטפלים בניסיון לפצח את קוד החרדה, ובכל מפגש וכל טיפול למדתי איך לעשות את זה בדרך שלי, להיות ייחודית, שלא יקרה מצב שהעברתי את חיי מבלי ללמוד ולרצות ללמד ולהעביר את הידע שלי הלאה. בימים בהם לא ראיתי אור, ידעתי שתבוא פריצה אישית. הרצון העמוק הזה לשחרר את כל מה שהפנמתי, לקחת אחריות על המסע האישי שלי, לרצות להעביר את הידע הלאה, כך שעוד ועוד אנשים יקבלו כלים להתמודד עם חרדות ועם קשיים רגשיים היו כנר לרגליי, הביאו תנועה רגשית במקום של תקיעות. פעם חשבתי ששיתוק הוא פיזי, למדתי שהוא מתחיל תמיד כשיתוק נפשי, ולמדתי את כוחי ביכולת ליצור בי שתוקים פיזיים נודדים, תמיד כשפתרתי סכסוך פנימי אחד, יצרתי אחר במקום חדש בגוף. הכאב הנודד הוא המאבק הפנימי בין הרצון לשחרר לבין הפחד מהשינוי שיביא את החיבור לעוצמה האישית. אז למה לא בחרתי להיות העוצמתית שאני? ראשית כל זה תמיד בא מדיכוי, מהמחשבה שאני לא אצליח, אז למה לחוות אכזבות ולנסות, מהמקום שאני לא סומכת על עצמי. אני מאמינה לקשיים שלי, אני לא יודעת שיש בי את היכולת לקחת אחריות ולהפסיק להאשים. והפנמה אינסופית מתוך הפחד להתעמת. החיבור שלי לרפלקסולוגיה נולד מתוך הרצון ללמוד לאהוב את רגליי ולהפסיק את העימות האינסופי שלי איתם, מה שהביא בסופו של דבר לניתוחי השתלת מפרקים ששינו את חיי לטובה. הייתי בטוחה שהסתיים הקושי בחיי, שהחופש תנועה הפיזי כבר יעשה את כל העבודה עבורי, שכל מה שאני צריכה זה פשוט לנוע, להתעמל, ללכת, להסכים לנשום עמוק. לא ידעתי אז שקושי פיזי תמיד מתחיל בקושי נפשי, ועלי לטפל במקור. מצאתי את עצמי הולכת חופשי, אך עדיין ההפנמה המועקה והחרדה ערערו לי את הנפש. שיעור חדש ומאתגר עמד בפתחי - התמודדות עם הכאב הכרוני. למדתי איך לשחרר כאב פיזי בעזרת תמיכה רגשית. ראיתי את גוף הרגש בדיוק כמו שחוויתי את הגוף הפיזי שלי

והתחלתי לטפח אהבה, נהייתי מודעת למחשבות שלי על הכאב, ובמקום להביא מילים קשות, הבאתי עידוד, עיסוי, ונעימות מרפאות. כתבתי את הרגשות הקשים שבי כל בוקר וזרקתי לפח, ידעתי שכך אני מתחילה בוקר חדש ונקי רגשית.

ידעת שתזונה יכולה לבטא שנאה עצמית או אהבה עצמית?

אני מטפלת הוליסטית כי למדתי לחבר את החלקים השבורים שבי וליצור תחושה של שלמות פנימית. אני לא מושלמת ואני לא יכולה או רוצה להיות כזו. מספיק לי להרגיש שלמה ולדעת לייצב את עצמי. הטיפול שלי הוא ייחודי כי הלכתי בזו הדרך, למדתי אותה ואני מלמדת אותה. המגע הוא חשוב מאין כמוהו להתמודדות עם החרדה כי הוא מאזן מקרקע ומאפשר הקשבה, ביטחון מרגיע את הרעש של ההכרה במוח, ומאפשר שיח. השיח הוא מאד חשוב לשינוי דפוסי חשיבה. מגע תומך והבנה פותחים נתיבים של אור ואהבה ומאפשרים ריפוי.

אני מציעה לך דרך כיצד ללמוד לשחרר את החרדה ולבחור בשמחה, אז אם יש לך הרגשה שהגיע הזמן מוזמנת לפגישת איבחון וטיפולים לפי הצורך.

חרדה באה לידי ביטוי באופנים רבים, לעיתים היא גלויה ולעיתים היא סמויה, לעיתים היא מגבילה מאד, ולעיתים היא נקודתית. היא כאב, שרירים תפוסים, דלקות, פטריות, מחלות.

פנים רבות לה והיא מורת דרך מצוינת אך ניתן להיפרד ממנה וללמוד את החיים בטוב 🌻

למפגש אבחון ניתן ליצור קשר 0507242388 ולקבל תמציות פרחי באך בהתאמה אישית לאיזון רגשי במתנה 🎁


Comments


פוסטים נבחרים
פורסם לאחרונה
ארכיב
חיפוש לפי תגיות
bottom of page