שילוב בין רפלקסולוגיה-תזונה-ומודעות - עושות את ההבדל

כמה פעמים הבטחת לעצמך שמחר את מתחילה דיאטה, מפסיקה לאכול שטויות, מרזה… וכמו שהתחלת ככה הפסקת? בלתי אפשרי להפריד את ההכרה מהגוף! ההכרה והמוח החושב הם המחשב הראשי שלנו, שינוי אמיתי חייב לבוא מהזנת נתונים חדשים באופן איטי והדרגתי.

יש הבנה בסיסית שעומדת מאחורי כל תהליך אישי – הלכת בדרך שלא הביאה לך את התוצאות המיוחלות? זו לא הדרך עבורך! בחר לך דרך אחרת, איש אינו קורבן של מציאות אלא אם הוא לא מודע ולא יודע את זכות הבחירה. בתזונה רגשית שגורמת להשמנה ובעיות בריאותיות שונות, קיים צורך עמוק בפיצוי שלא ניתן יהיה למלא אותו דרך אוכל. הסיפור אינו רעב פיזי אלא נפשי. גוף ונפש זו יחידה אחת הוליסטית ושלמה – קושי נפשי = קושי פיזי ולכן אחד הדברים הבסיסיים היא לתת פיצוי בדרך אחרת. אם עד היום נתנו את הפיצוי דרך הגוף הפיזי, נבחר לתת פיצוי ברמה רגשית. ולא סתם ברמה רגשית אלא בעזרת הידיים הידיים מחוברות לזרועות שמחוברות לכתף שמתחברת ל”יסוד האש” (ארבעת היסודות בפעם אחרת), ביסוד האש יושב אחד האיברים המהותיים והחשובים לקיום חיים טובים ומאוזנים – הלב דרך יצירה בידיים, ניתן לשחרר מטען רגשי שיושב בלב! כשמגיע הצורך בפיצוי, אקטין אותו מאד מבחינה פיזית (אקח קוביית שוקולד מריר במקום עוגת קצפת) ואת החלק השני אפצה ביצירה! ראשית כל יצירה מספקת לאורך זמן הרבה יותר ארוך מאכילה, היא חיובית מאד ואין בה את הפן ההרסני. יצירה דרך הידיים כוללת כל דבר שאני עושה בעזרת ידיי ונותנת לי פיצוי רגשי,לדוגמא : כתיבה, בישול, ציור, פיסול, ניקוי, עבודה בגינה וכו…. אחת ההפתעות הגדולות היא שבעצם נותנים מקום לפיצוי סיפוק וריפוי ביצירה ונגמלים במקביל מההתמכרות והצורך האינסופי של הגוף להכניס כל הזמן מזון לפה. ואיך הרפלקסולוגיה משתלבת? כף הרגל מספרת את הסי

פור האישי, האבחון ביכולתו להביא לגילוי נקודות החוזק האישי לעומת נקודות חולשה. ההתמקדות בחוזק – מחזקת! המגע – תומך ומחזק! שילוב מופלא של עוצמה שמאפשרת תהליך.

פוסטים נבחרים
פורסם לאחרונה
ארכיב
חיפוש לפי תגיות