top of page

  עץ החיים - להתחבר לעצמה שבלב, דרך טיפול הוליסטי מרפא

השירותים הניתנים בקליניקה שלנו באים מתוך האמונה שהגוף והנפש אחד הם! לכן הטיפול הוא הוליסטי ומשלב את כל הכלים שיש בידנו להביא אתכם להבנה ולבריאות הגוף והנפש.  הטיפולים הם תמיד שיעורים - תהליכי למידה שתטמיעו ותמשיכו הלאה בחייכם מתוך מודעות חדשה לבריאות ורווחת הגוף והנפש 

אבחון וייעוץ דרך קלפי "אושו זן טארוט" בזום 

הילינג אנרגטי

רפלקסולוגיה

הקלפים הם כלי לשימוש עצמי וטיפולי להיכרות עם מקומות נפשיים ופיזיים שלא תמיד קל לנו לזהות ביום יום. דרך תמונות, הקלפים מראים לנו מה יושב בתוכנו במודע ובתת מודע. וככל שעוסקים בכך יותר התכנים מתחילים לעלות במחשבות, חלומות, הבזקים של ידיעה או היזכרות.

הקלפים מאפשרים לנו לחיות מתוך מודעות, לזהות מצבים, לראות אותם דרך התמונות, להבין, ולשנות!

 

מסר אישי בכתב
ישירות למייל / ווטסאפ 

 

המסר מגיע כידיעה תוך כדי כתיבה אינטואיטיבית. מילים שמבקשות להיכתב. 
כתוב באהבה והרבה חמלה וכך מעלה בך את התדר ויוצר ריפוי ותנועה קדימה.

 

בקצב החיים של היום, לחצים מכיוון כלכלי, משפחה, עבודה, גורמים לנו לצבור מתח – מתח נפשי. מתח זה, אם לא נשחררו, יחלחל פנימה אל תוך הגוף הפיסי שלנו. אנו יכולים לחוש אותו בצוואר, בכתפיים, לאורך עמוד השדרה, בראש. מתח זה המתיישב באיברי הגוף, עלול להתבטא בסופו של דבר בפגיעה במערכת החיסונית, במחלה, או בנזק כמו פריצת דיסק בעמוד השדרה, ואז עלולים להגיע למצב בו לא ניתן להימנע מהתערבות כירורגית. ככל שנשחרר את המתח בשלב מוקדם יותר, נמנע מעצמנו סבל מיותר. מבחינה אנרגטית, מחלה הנה תוצאה של הפרעה, או חסימה בזרימה התקינה, הטבעית של אנרגית החיים בגוף. ככל שההפרעה קשה ו\או ממושכת יותר, כך יהיה הביטוי שלה חריף יותר. להילינג האנרגטי יש הכוח, כוח האהבה, להסיר חסימות אלה ולהחזיר את הזרימה האנרגטית למצבה הטבעי בגוף. ככל שהטיפול יהיה מוקדם יותר, כך הנתיב חזרה אל הבריאות יהיה קצר יותר. ובמקום זה של בריאות, עלינו ללמוד כיצד להיות קשובים לעצמנו – לרחשי הלב ולרחשי הגוף – על מנת לשמור על האיזון.

הטיפול הרפלקסולוגי הינו מגע ולחיצות ברמות שונות בנקודות בכף הרגל. לכל עוצמת מגע, כיוון, זמן שהייה, יש משמעות וחשיבות.
הלחיצות מעבירות שדרים לגוף, פותחות חסימות ברמות גופניות ואנרגטיות, ומאפשרות הסתכלות ממקום יותר נקי על החיים. 
היכולת להתמודד משתנה, הכל נהיה יותר קל. תפיסת העולם מתמלאת בשמחה ואהבה.
המגע והתחושה של שקט ושייכות מול המתח הרב בו אנו חיים, ההתמקדות במשך השעה הטיפולית ב"כאן ועכשיו" מול המירוץ והדאגות מהעתיד, הן בעלות חשיבות עליונה לבריאות הגוף והנפש.

תמציות פרחי באך.jpeg

פרחי באך

38 תמציות שונות המופקות מפרחי בר, עצים או שיחים (תמצית אחת בלבד ממי מעיין) המטפלות במצבים רגשיים כמו: לחץ, מתח, פחד, בדידות, חוסר בטחון, חוסר עניין בנעשה, דאגה מופרזת לאחרים, רגישות יתר, ייאוש או דיכאון, עייפות נפשית ועוד.

הטיפול בפרחי באך מסייע להגיע לאיזון פנימי ולהפחית מצוקות נפשיות ורגשיות.

bottom of page